Registrace domén

Informacje o rejestracji domeny .BIZ

cena
Rejestracja domeny na 1 rok
21,00 zl
Przedłużenie domeny na 1 rok
53,00 zl
Opłata za zmianę właściciela domeny
0

.BIZ jest rozszerzeniem do rejestracji nazw domen w celach ogólnych. Realtime Register jest oficjalnym członkiem NeuLevel. Możemy szybko i efektywnie zarejestrować, przenieść lub zmienić domeny .BIZ. Rejestr domen .BIZ możesz znaleźć pod adresem http://www.neulevel.biz/.

Kto może zarejestrować domeny .BIZ?

Każdy może zarejestrować domenę .BIZ.

Czy są jakies konkretne wymagania aby zarejestrować domenę .BIZ?

Musi zawierać od 3 do 63 znaków.  Nie możesz zaczynać ani kończyć nazwy domeny .BIZ  znakiem ” – ”

Dodatkowe wymagania aby zarejestrować domenę .BIZ.

Dodatkowe wymagania znajdziesz na stronie Appendix .BIZ w General Terms and Conditions. W tej chwili rejestracja domen .BIZ odbywa się gdy, dealer, klient i użytkownik końcowy zgadzają się na dodatkowe warunki. Odsprzedawca oświadcza, że wprowadzi Ogólne Warunki Umowy, jak również Appendix .BIZ będący przedmiotem zamówienia, który ma z klientem lub użytkownikiem końcowym (czyli właścicielem nazwy domeny).

 

Zmiana rejestratora:
Zmiana rejestratora wiąże się z rocznym przedłużeniem domeny. W przypadku dodatkowych informacje skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta Axfone.
Data wygaśniecie:
Z dniem wygaśnięcia aktywuje się tzw okres ochronny (kwarantanna), w tym czasie domena może byc przedłużona tylko przez oryginalnego właściciela. Usunięcie z kwarantanny jest opłacane zgodnie z obowiązującym cennikiem.
Więcej informacji: