Registrace domén

Informacje o rejestracji domeny .INFO

cena
Rejestracja domeny na 1 rok
43,00 zl
Przedłużenie domeny na 1 rok
53,00 zl
Opłata za zmianę właściciela domeny

.INFO jest rozszerzeniem domen zarejestrowanych do celów ogólnych. Realtime Register jest oficjalnym członkiem Afilias. Możemy szybko i efektywnie zarejestrować, przenieść lub zmienić domeny .INFO. Rejestr domen .INFO możesz znaleźć pod adresem http://www.afilias.info/.

Kto może zarejestrować domeny .INFO?

Każdy może zarejestrować domenę .INFO.

Czy są jakies dodatkowe wymagania aby zarejestrować domenę .INFO?

Musi zawierać od 3 do 63 znaków.  Nie możesz zaczynać ani kończyć nazwy domeny .INFO  znakiem ” – “.

Dodatkowe wymagania aby zarejestrować .INFO.

Dodatkowe wymagania znajdziesz na stronie Appendix .INFO of the General Terms and Conditions. W tej chwili rejestracja domen .BIZ odbywa się gdy, dealer, klient i użytkownik końcowy zgadzają się na dodatkowe warunki. Odsprzedawca oświadcza, że wprowadzi Ogólne Warunki Umowy, jak również Appendix .BIZ będący przedmiotem zamówienia, który ma z klientem lub użytkownikiem końcowym (czyli właścicielem nazwy domeny).

 

Zmiana rejestratora:
Zmiana rejestratora wiąże się z rocznym przedłużeniem domeny. W przypadku dodatkowych informacje skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta Axfone.
Data wygaśniecie:
Z dniem wygaśnięcia aktywuje się tzw okres ochronny (kwarantanna), w tym czasie domena może byc przedłużona tylko przez oryginalnego właściciela. Usunięcie z kwarantanny jest opłacane zgodnie z obowiązującym cennikiem.
Więcej informacji: